Polityka prywatności

Dokument ten zawiera ważne informacje dla Użytkowników na temat ich danych, zbieranych i przetwarzanych w trakcie korzystania z portalu dom-muzyka.pl.

Dane osobowe Użytkowników

Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są przez Administratora danych osobowych portalu – zgodnie z prawem i zachowaniem procedur, które gwarantują ich bezpieczeństwo.

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami rozporządzenia w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (RODO).

Administrator stosuje właściwe środki, aby zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników, zabezpieczające je m.in. przed dostępem do nich osób trzecich. Warto jednak mieć świadomość, że żaden ze sposobów przesyłania danych przez Internet i przechowywania danych nie gwarantuje ich bezpieczeństwa w 100 proc.

Jakie dane są przetwarzane?

Jeśli Użytkownik kontaktuje się ze mną poprzez wysłanie e-maila na podany przeze mnie adres mejlowy, korzystam z niego, aby udzielić odpowiedzi. Co więcej, system automatycznie zapisuje numery IP Użytkowników.

Przetwarzane dane osobowe Użytkowników nie są poddawane profilowaniu. Pliki cookies z kolei pomagają dopasować ew. reklamy do Użytkowników.
Udostępnianie danych osobowych narusza przepisy prawa powszechnie obowiązującego w tym zakresie, w szczególności przepisy RODO lub ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.